MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 10381090
*
nr 1038 1090
Kökspall
1950-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:57:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/5 15:15:43
1
400 kr
16/5 15:44:06
2
350 kr
16/5 15:44:06
1
400 kr (Budbetjänt)
16/5 15:44:21
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar kökspall stol stolar
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:14
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:06
-
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:50
-
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:35
-
5028 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:01
-
5175 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:59
*
Kökspall
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1090
Kökspall
1950-tal
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/5 15:15:43 | 1 | 400 kr |
16/5 15:44:06 | 2 | 350 kr |
16/5 15:44:06 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
16/5 15:44:21 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar kökspall stol stolar
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:14 -
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:06 -
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:50
-
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:35 -
5028 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:01 -
5175 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:59